Rodzinna firma optyczna

 
 

Nasza misja od 1990 roku

Jesteśmy po to by zapewnić Klientom dobre i komfortowe widzenie w każdej sytuacji.

Optyk w trosce o Twoje oczy

Doskonała obsługa, przyjazna atmosfera, najwyższa jakość – na to mogą Państwo liczyć przychodząc do nas. ORLIŃSCY to rodzinna sieć renomowanych salonów optycznych, które od lat służą najlepiej jak tylko potrafią. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę oraz specjalistyczny sprzęt, dzięki któremu jesteśmy w stanie wykonać z pełną precyzją nawet najbardziej niestandardowe zlecenie.

 
 
ORLIŃSCY Salony Optyczne - firma rodzinna!
 

Nasza kadra

Siłą naszej firmy są przede wszystkim ludzie. To oni wkładają całe swoje serce i czas w to, aby przychodząc do nas czuli się Państwo komfortowo i jednocześnie zawsze otrzymywali produkt, który stanowi spełnienie Państwa potrzeb i pragnień. Wszyscy nasi pracownicy posiadają wykształcenie kierunkowe (optyczne) oraz dyplomy potwierdzające zdobyte kwalifikacje. Pragną się oni podzielić z Państwem swoją wiedzą i doświadczeniem pomagając przy wyborze właściwych opraw okularowych i soczewek, uwzględniając przy tym nie tylko Państwa potrzeby i oczekiwania, ale również nawyki oraz szereg innych istotnych kwestii.

Zasady, którymi się kierujemy

Pragniemy, aby przychodząc do nas czuli się Państwo dobrze. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie atmosfera szczerości, którą staramy się pielęgnować. Nie obiecujemy zatem, że w naszych salonach otrzymają Państwo za darmo okulary, soczewki, oprawy. Możemy jednak zagwarantować możliwość nabycia renomowanych produktów w korzystnych cenach. W swojej codziennej pracy kierujemy się również rzetelnością i solidnością. Zawsze dążymy do tego, aby sprostać Państwa oczekiwaniom i zaspokoić potrzeby.