Opinie

 
 

Ostatnie recenzje

Średnia 5.0 na podstawie 9 opinii na stronie.

 
 

Marcin Racino

Ocena: 5 ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️, marzec 2018

Niesamowita obsługa! W dzisiejszych czasach ciężko trafić tak cierpliwą i fachową pomoc. Przez 30 minut przymierzaliśmy oprawki, aż do czasu gdy znaleźliśmy "te jedyne", co w moim przypadku jest dużym wyzwaniem (mam bokserski nosek). Pozdrawiam załogę i oby tak dalej.

Karolina Litwin

Ocena: 5 ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️, marzec 2018

Polecam !! Pełen profesjonalizm - przemiła obsługa, profesjonalne badanie wzroku, szeroki wybór pięknych oprawek i co najważniejsze fachowe doradztwo.

Katarzyna Lichota

Ocena: 5 ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️, marzec 2018

Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Pierwszy raz miałam tak dokładne badanie, a wzrok badam regularnie od ponad 20 lat. Skończyło się mrużenie i kurza ślepota (co niektórzy sugerowali), bez problemu prowadzę samochód po zmierzchu. Ogromny plus za doradztwo w zakresie doboru oprawek i cierpliwość pracowników - nie ma wciskania na siłę tylko szczera ocena. Nowe okulary są śliczne a co najważniejsze zdecydowanie poprawił się mój komfort widzenia 🙂 Dziękuję serdecznie, na pewno do Państwa wrócę.

Damian Lewita

Ocena: 5 ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️, marzec 2018

Profesjonalne podejście do klienta, miła obsługa, wszystko jak należy. Po badaniu ankieta satysfakcji z wizyty.

Rafał Rosiński

Ocena: 5 ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️, kwiecień 2018

Jestem bardzo zadowolony z obsługi sklepu. Specjalne podziękowania dla Pani kierownik sklepu - zostałem bardzo profesjonalnie obsłużony.

Marcus Kweik

Ocena: 5 ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️, kwiecień 2018

Zakupiłem u Państwa okulary i jestem z nich bardzo zadowolony. Duży wybór oprawek każdy znajdzie coś dla siebie. Szczerze polecam☺

Karolina Kosiorek

Ocena: 5 ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️, kwiecień 2018

Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Panie dokładnie wysłuchają Twoich potrzeb i pomogą w wyborze oprawek. Polecam!! Najlepszy salon w mieście!! Jak po okulary to tylko do Sochaczewa:))

Krzysztof Brodecki

Ocena: 5 ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️, kwiecień 2018

Już od 15 lat moja rodzina wykonuje okulary w oddziale firmy Państwa Orlińskich w Sochaczewie . Nazbierało się tego .Troje dzieci na stałe nosi okulary . Zawsze jakość świadczonych usług i obsługi klienta jest na najwyższym, bardzo profesjonalnym poziomie. Za każdym razem upewnialiśmy się też coraz bardziej z żoną i dziećmi, że dokonaliśmy najlepszego wyboru wykonując tutaj kolejne okulary . Cena usługi jest zawsze niewspółmiernie niska w porównaniu z profesjonalizmem wszystkich pracowników firmy - od właścicieli aż do pracowników salonu w Sochaczewie . Ze wszystkimi miałem bezpośrednio do czynienia i gwarantuję że każda sprawa i problem traktowany jest indywidualnie zawsze z założeniem , że po prostu należy go rozwiązać z korzyścią dla klienta . Osobiście ostatnio salon pomógł nam rozwiązać problem z którym sami nie moglibyśmy sobie poradzić, a który w żaden sposób nie był zawiniony przez salon Państwa Orlińskich . Tak po prostu naprawili szybko błąd wynikający ze źle wystawionej recepty biorąc na siebie wszystkie kwestie z tego wynikające . Jeszcze raz bardzo dziękujemy w imieniu swojej córki i swoim . Z okazji świąt życzymy wszystkiego najlepszego !

Piotr Sadowski

Ocena: 5 ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️, kwiecień 2018

Obsługa klienta o Orlińskich to absolutny Majstersztyk! Vision Express niech się schowa, bo pomimo tego, że Orlińscy to polska rodzinna firma, to obsługa klienta World Class. I fakt, że na szkła korekcyjne czeka się 3 dni abolutnie nie przeszkadza, bo człowiek czuje się wypieszczony jak w SPA.